info@woudtsekerk.nl
Protestantse Gemeente 't Woudt - Den Hoorn
Protestantse Gemeente 't Woudt - Den Hoorn

Meedoen met Taalcafé Den Hoorn?

Op donderdag 6 september 2018 start Stichting Welzijn Midden-Delfland met het Taalcafé Den Hoorn. De bedoeling is om elke donderdagavond van 19.30 – 20.30 uur te praten met mensen die beter Nederlands willen leren. Er worden nog mensen gezocht die regelmatig kunnen meedoen (iedere week hoeft niet). Wat zou het zou leuk zijn als er een diverse en enthousiaste groep ontstaat, en daar ook mensen uit onze kerk bij zijn! Het Taalcafé Den Hoorn vindt plaats in de bibliotheek.

Aanmelden kan bij:
Jeannemieke Hectors, Bibliotheek Den Hoorn: 015-261 18 38, jhectors@bibliotheekdenhoorn.nl
Sandra van der Meer, Stichting Welzijn Midden-Delfland: 010-591 80 52, s.vandermeer@swmd.nl