Startzondag

Geplaatst:

Op 14 september hebben we Gods leiding en zegen gevraagd voor dit nieuwe seizoen in onze gemeente. Het thema van dit seizoen is: Kijk! Laat je verrassen door het werk van Gods Geest!

Terwijl de kerk lang niet altijd zo vol zit, als op de startzondag, mogen we erop vertrouwen, dat Gods Geest mensen op ons pad brengt, die God zoeken. Hij geeft gelegenheid om ons geloof te kunnen delen met anderen. Het is goed, als we opmerkzaam zijn en Zijn leiding volgen, net als Filippus. Volgens Handelingen 8 bleef hij, ook toen hij het heel druk had met nieuwe gelovigen, goed naar God luisteren. Hij was bereid om de stad, Samaria, waar veel mensen tot geloof kwamen, achter te laten. Een engel stuurde hem naar de verlaten weg richting Gaza. Het moest zo zijn, dat hij precies toen aankwam, toen de schatbewaarder van de koningin van Ethiopië daar reed in zijn koets. Hij was de Bijbel aan het lezen. Filippus mocht dat Bijbelgedeelte uitleggen en over Jezus getuigen. De Heilige Geest hielp deze man om te geloven, wat hij hoorde. Hij liet zich dopen. Volgens de kerkelijke traditie heeft deze gedoopte man over Jezus verteld in zijn thuisland, zo ontstond de koptische kerk. God is ook in onze tijd bezig om mensen te zoeken, te vinden en te redden. Luisterend naar Hem, vertrouwend op Zijn kracht mogen wij medewerkers van Hem zijn!

Na de kerkdienst hebben we heerlijk met elkaar kunnen praten onder genot van een kopje koffie en verschillende lekkere, (thuisgebakken) koeken en taarten. Wie nog langer kon blijven, werd in 3 groepjes ingedeeld. We gingen in en rond de kerk foto’s maken, die bij het thema van de dienst pasten. We sloten onze bijeenkomst af met een lunch. Tieners, kinderen, volwassenen, iedereen heeft van het samenzijn genoten. Ondertussen ontvingen wij ook nog een heel aantal bezoekers, die de kerk graag wilde bezichtigen.

Het overzicht van onze activiteiten kunt u vinden in de online nieuwsbrief, aan de deur van De Rijstuin, en binnenkort ook op de website van onze kerk: https://www.woudtsekerk.nl.

We zijn God dankbaar voor zo een geslaagde start en willen iedereen, die aan deze gezellige dag meewerkte, bedanken voor zijn of haar bijdrage!