info@woudtsekerk.nl
Protestantse Gemeente 't Woudt - Den Hoorn
Protestantse Gemeente 't Woudt - Den Hoorn

Nieuw in onze gemeente?

Op 21 april houden we een avond waarop we nieuw ingekomenen welkom heten in onze gemeente. ‘Nieuw ingekomenen’ is een wijd begrip: door corona is het enige tijd geleden dat we een dergelijke avond voor het laatst gehouden hebben. Ben je of ken je iemand die de afgelopen 2 jaar bij ons in de gemeente erbij gekomen is: van harte welkom op deze avond! Of misschien ben je of ken je iemand die al wat langer bij onze gemeente is en wat meer wil kennis maken met onze gemeente: ook van harte welkom. Dat geldt natuurlijk ook voor mensen uit je buurt die je zou willen uitnodigen. De avond wordt gehouden in de Woudtse kerk en begint om 20.00 uur. Inloop vanaf 19.45 uur.

Welkom & graag tot dan!

Eefje van den Broek en ds. Barbara Lamain