info@woudtsekerk.nl
Protestantse Gemeente 't Woudt - Den Hoorn
Protestantse Gemeente 't Woudt - Den Hoorn

Welkom op (belijdenis)catechisatie voor jongeren!

Wil je meer leren over God, de Bijbel, en wat het betekent om Jezus te volgen? Dan ben je van harte welkom om mee te doen aan de (belijdenis)catechisatie. De focus is vooral op jongeren / jongvolwassenen. We geven deze catechisatie aan jongeren (15-20 jaar of iets ouder) uit onze gemeente en uit de Binnenstad-Vrijenban gemeente uit Delft (ik ben consulent van deze gemeente die momenteel vacant is). Mocht je ouder zijn en ook willen aanhaken, dan ben je ook van harte welkom. Het is een belijdenistraject waarbij na afloop de mogelijkheid is om belijdenis te doen van je geloof. Ook als je (nog) niet weet je of belijdenis wilt gaan doen, ben je van harte welkom.

Het is de bedoeling om eens in de 2 weken op woensdagavonden bij elkaar te komen van 19.30 – 21.00 uur. We willen starten in de eerste week van maart. Het zal plaatsvinden op de volgende data: 3 maart, 17 maart, 31 maart, 14 april, 28 april, 12 mei, 26 mei, 9 juni, 23 juni. We starten via Zoom, en zodra het weer kan persoonlijk.  

Laat het me weten als je vragen hebt, welkom!
ds. Barbara Lamain