info@woudtsekerk.nl
Protestantse Gemeente 't Woudt - Den Hoorn
Protestantse Gemeente 't Woudt - Den Hoorn

Vakantie Bijbel Week in corona-tijd – UPDATE

Vakantie Bijbel Week in corona-tijd, dat gaan we WEL DOEN!!!
 
Zoals al eerder aangekondigd, we hebben “iets” moois, “iets” leuks voorbereid om jullie te bieden als alternatief op de Vakantie Bijbel Week.
Het is voor jullie allemaal! Ja je leest het goed, voor alle gemeenteleden, en niet-gemeenteleden die deze zomervakantie door gaan brengen met kinderen. Of dit nu met de kinderen uit onze gemeente is of dat het juist de opa’s, oma’s, ooms, tantes, neven, nichten zijn die “op reis” gaan met kinderen. Vanaf vandaag is het mogelijk om je aan te melden voor een tasje vol om mee te nemen “op reis’, want….

“WE GAAN OP REIS EN GOD GEEFT ONS…” 

Aanmelden kan tot 17 juli via deze link.
De tasjes zijn gevuld met… tja dat is nog een verassing. Ze kunnen opgehaald worden in De Rijstuin op:
Maandag 20 juli van 10.00 – 11.00 uur 
Dinsdag 21 juli van 13.00 – 14.00 uur

Meld je aan, kom langs, neem het mee en ontdek!!!
Voor iedereen die zich niet heeft aangemeld voor een tasje, maar op vakantie toch denkt: hé wat hadden ze nou voor leuks voorbereid…? Kijk gewoon op www.woudtsekerk.nl/vbw en daar zal je een soort online variant van de Vakantie Bijbel Week vinden. Met linkjes naar o.a. het Bijbelverhaal, verschillende “verwerkingen”, een leuke challenge (voor alle leeftijden!) en meer.

We wensen jullie een hele fijne zomervakantie namens de vrijwilligers die dit hebben mogelijk gemaakt!